Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie
SÚHLASÍM
Slaňaki 2016 - VÝSLEDKY súťaže - ZÁMUTOV
Pridané: 11. November 2016 09:16:06
(0)

Slaňaki 2016 - VÝSLEDKY súťaže

V obci Zamutov okr.Vranov sa dnes 5.11.2016 postavilo na štart 85 bežcov a 62 cyklistov rôznych vekových aj výkonnostných kategórii.Padol účastnícky aj traťový rekord keď spolu súťažilo 147 účastníkov.

Traťový rekord v bežeckej časti utvoril reprezentant Poľska Andrej Dlugoš keď jeho rekordný čas v cieli mal hodnotu 45:49 min. na 11,2km s prevýšením 600m.
Medzi ženami si víťazstvo vybojovala Veronika Dugasová Maras Team Prešov 1:01:02.
Medzi cyklistami mužmi si víťazstvo vybojoval Lukáš Stachura z Košíc časom 32:36 min. a žensku kategóriu vyhrala Eva Gajdošová z Košíc časom 52:59 min.

Organizátorov z oddielu Vranovské vydry teší, že sa dosiahol rekordný čas aj rekord v počte účastníkou,pretože to svedčí o dobré vykonanej práci v priebehu prípravy na tieto náročné preteky.
Pochvala patrí Michalovi Kachmanovi a Janovi Rovňákovi ktorí sú hlavnou dušou tohto krásneho podujatia.V neposlednej rade patrí poďakovanie aj obci Zamutov na čele so starostom Stanislavom Dudom ktorý vytvorili príjemne prostredie v obci aj v penzióne Kondor.

Všetci bežci aj cyklisti odchádzali z obce Zamutov spokojní a vyslovili želanie, že sa tu budú radi vracať aj v budúcnosti, pretože ich očarilo prostredie aj organizácia týchto vydarených pretekov.
Starosta obce prisľúbil pomoc aj v budúcnosti a organizátori z úst Jana Rovňáka vás všetkých radi privítajú aj v budúcom roku.

Peter Buc Košice (zdroj: http://beh.sk/slanaki-na-vybornu/)

 

Fotogaléria:

 

Výsledková listina Slaňaki cup - behu do vrchu Dubník - 5.11. 2016
Zámutov, okres -Vranov
11,2 km, 600 m prevýšenie








.



Por.číslo Štart.čís. Priezvisko Meno m/ž Rok nar. Oddiel Kat. Por.v  kat. Čas
1 4 Dlugoš Andrej m 1978 Rytro Polsko A 1 0:45:49
2 36 Vavrek  Adrián m 1980 Dulova Ves A 2 0:48:09
3 32 Kravianský Daniel m 1994 Pro-body Košice A 3 0:49:05
4 74 Kaľavský Július m 1976 All4run Margecany B 1 0:49:53
5 15 Kozel Dušan m 1983 Kriwo Jantex A 4 0:52:15
6 17 Stohl Richard m 1983 Patriot runners A 5 0:52:37
7 71 Bak Roman m 1986 Generali Vranov A 6 0:53:39
8 5 Kažimír František m 1991 TJ Obal servis Košice A 7 0:54:07
9 16 Ivančo Michal m 1970 ŠK Banské B 2 0:55:21
10 48 Šlosár Mário m 1985 MTC Vyšná Šebastová A 8 0:56:12
11 88 Čeklovský Vladimír m 1981 Moravany A 9 0:57:05
12 49 Jurášek Martin  m 1975 MTC Vyšná Šebastová B 3 0:57:26
13 73 Kmec Branislav m 1972 STD Vranov B 4 0:57:29
14 80 Kovaľ Alexander m 1978 MTC Vyšná Šebastová A 10 0:57:43
15 75 Sciranko Jozef m 1961 All4run Košice C 1 0:57:59
16 14 Sidorják Peter m 1974 Bardejov B 5 0:58:00
17 87 Janovič Peter m 1962 Ative life C 2 0:58:35
18 78 Prištiak Samuel m 1995 Hermanovce nad Topľou A 11 0:58:41
19 33 Čebra Marek m 1971 Prešov B 6 0:59:30
20 45 Gutt Peter m 1979 Bartošovce A 12 1:00:07
21 79 Surničin Marián m 1985 Humenné A 13 1:00:20
22 34 Miško Ľuboš m 1967 ententiki Prešov B 7 1:00:26
23 54 Fritcký Vladimír m 1981 Diferenc Bardejov A 14 1:00:54
24 2 Michalčo Marián m 1983 Humenné A 15 1:00:57
25 51 Dugasová Veronika ž 1990 Maras team Prešov F 1 1:01:02
26 61 Greš Marek m 1976 Prešov B 8 1:01:21
27 50 Tomčo Jozef m 1967 MTC Vyšná Šebastová B 9 1:01:39
28 1 Evín Ondrej m 1976 Mokroluh  B 10 1:01:42
29 29 Rataj Adam m 1979 Kežmarok A 16 1:02:04
30 11 Široký Patrik m 1978 Prešov A 17 1:02:51
31 65 Hadvab Marcel m 1973 Guľaš klub Snina B 11 1:02:55
32 24 Sabo  Gabriel  m 1961 VVS Michalovce C 3 1:03:06
33 56 Pribula Igor m 1962 Prima SH Vranov C 4 1:03:18
34 25 Vargaeštok Gejza m 1955 MBK Veľké Kapušany D 1 1:03:22
35 47 Záremba Peter m 1982 Ptičie A 18 1:03:27
36 86 Bosáková Zuzana ž 1972 Prešov G 1 1:03:49
37 55 Prok Ľubomír m 1968 STD Vranov B 12 1:03:57
38 23 Farkašová Alena ž 1984 AC Michalovce F 2 1:04:09
39 12 Pačuta Pavol m 1978 Vranov A 19 1:04:57
40 60 Demočko Tomáš m 1980 Spišská Nová Ves A 20 1:05:29
41 41 Iľková Lucia ž 1981 VTJ Prešov F 3 1:06:39
42 27 Pavlov Jaroslav m 1964 AC Michalovce C 5 1:06:47
43 39 Mihok Tomáš m 1981 Košice A 21 1:07:05
44 70 Šebest Stanislav m 1966 Pro-body Košice C 6 1:07:22
45 67 Slámová Jana ž 1972 ATU Košice G 2 1:09:00
46 31 Szaboová Ivana ž 1987 Pro-body Košice F 4 1:09:11
47 13 Sabol Vladimír m 1959 Vranov C 7 1:09:20
48 10 Fedor Róbert m 1976 Vranov B 13 1:09:27
49 40 Mihok Imrich m 1954 O5 BK Furča Košice D 2 1:09:30
50 35 Vavreková Lucia ž 1984 Dulova Ves F 5 1:09:35
51 66 Legemza Marek m 1975 Guľaš klub Snina B 14 1:10:26
52 59 Urban Jozef m 1969 Harichovce B 15 1:10:36
53 38 Garčár Ján m 1952 BK Steel Košice D 3 1:10:52
54 57 Fazekaš Martin m 1982 Ľadoborci Vranov A 22 1:11:22
55 72 Illeš Martin m 1998 Spartan patriot team JM 1 1:11:44
56 52 Dzurila Tomáš m 1991 Maras team Prešov A 23 1:11:56
57 43 Jurčišín Mikuláš m 1958 Prepletaj nôžkami  C 8 1:12:59
58 8 Holub Viktor m 1978 Žaloby Ľadoborci A 24 1:13:12
59 69 Juraško Peter m 1969 Pro-body Košice B 16 1:13:23
60 81 Balogová Barbora ž 1998 Biatlon Prešov 1 1:13:38
61 84 Balogová Alexandra ž 1997 Biatlon ŠK Prešov 2 1:14:01
62 18 Závecký Marián m 1980 Prešov A 25 1:14:15
63 76 Tomko Pavol m 1972 Ľadoborci Vranov B 17 1:15:02
64 46 Mikula Juraj m 1964 Košice C 9 1:15:13
65 9 Šoltés Lukáš m 1987 Brestov A 26 1:15:29
66 53 Jonov Matúš m 1980 Bardejov A 27 1:15:55
67 3 Biacovský Ondrej m 1954 ŠKB Budimír D 4 1:16:14
68 22 Horváth František m 1966 Kondition klub Valaliky C 10 1:16:14
69 26 Puškárik Benjamín m 1965 MBK Veľké Kapušany C 11 1:17:46
70 82 Balog  Stanislav m 1969 Biatlon ŠK Prešov B 18 1:19:21
71 68 Kuzmiak Marián m 1964 Pro-body Košice C 12 1:19:57
72 58 Darida Marek m 1965 Vranov C 13 1:20:31
73 62 Kaňuch Gabriel m 1952 Strážske D 5 1:21:45
74 83 Balogová Radka ž 1999 Biatlon ŠK Prešov 3 1:21:59
75 77 Koco Tomáš m 1989 Ptičie A 28 1:22:23
76 63 Sabolová Zuzana ž 1986 Prešov F 6 1:22:34
77 7 Semko  Milan m 1966 Dukla Jasenovce C 14 1:24:55
78 21 Parilák Gerard m 1943 AC Michalovce E 1 1:25:44
79 42 Strompová Martina ž 1972 Gelnica G 3 1:26:52
80 19 Kleinová Gabriela ž 1973 Real fit Prešov G 4 1:27:45
81 64 Hlaváčová Denisa ž 1986 Prešov F 7 1:32:40
82 6 Semková Veronika ž 1991 Dukla Jasenovce F 8 1:33:48
83 20 Tomášová Hedviga ž 1973 Real fit Prešov G 5 1:37:20
84 37 Sobotová Miroslava ž 1976 Vranov G 6 1:39:44
85 28 Falisová Ľudmila ž 1963 AC Michalovce H 1 1:58:15










Hlavný rozhodca: Peter Buc 0905299189 peter.buc59@gmail.com


Výsledky spracovala: Anna Bucová


 

Ceny pre 7. rocnik Slaňaki Cup – beh & bike do vrchu Dubník, Zámutov 5.11.2016

Beh :

M - muži celkové poradie :

1. miesto : víkendový pobyt pre 2 osoby s polpenziou a vstupom do welness v Hoteli Montfort **** v Tatranskej

Javorine v hodnote 146 eur + šampus + pohár ( cenu venuje zakladateľ pretekov Ing. Ján Rovňák )

2. miesto : poukážka welness Zelená Lagúna Domaša 45 eur + štartovné CSOB Maratón Bratislava za 32 eur + pohár

3. miesto : poukážka Welness Thermal Park Šírava v hodnote 16 eur + poukážka welness Zelená Lagúna Domaša 45 eur + pohár

4. miesto : poukážka Welness Thermal Park Šírava v hodnote 16 eur

5. miesto : poukážka Welness Thermal Park Šírava v hodnote 16 eur

Z – ženy celkove poradie :

1. miesto : poukážka welness Zelena Lagúna Domaša 45 eur + štartovne CSOB Maraton Bratislava za 32 eur + šampus + pohár

2. miesto : poukážka Welness Thermal Park Šírava v hodnote 16 eur + pohár

3. miesto : poukážka Welness Thermal Park Šírava v hodnote 16 eur + pohár

Bike :

M – muži celkove poradie :

1. miesto : Cykloset hobby „Slovakia Sagan“ Santini v cene 60 eur + poukážka Welness Thermal Park Šírava v hodnote

16 eur + šampus + pohár cenu venuje starosta obce Zámutov Stanislav Duda )

2. miesto : poukážka Welness Thermal Park Šírava v hodnote 16 eur + poukážka Bike Sport Humenné 20 eur + pohár

3. miesto : poukážka Welness Thermal Park Šírava v hodnote 16 eur + poukážka Bike Sport Humenné 15 eur + pohár

4. miesto : poukážka Welness Thermal Park Šírava v hodnote 16 eur

5. miesto : poukážka Welness Thermal Park Šírava v hodnote 16 eur

Z – ženy celkove poradie :

1. miesto : Zimny cyklodres Etixx Omega Pharma Quicksteep „ M.Velits “ v cene 40 eur + poukážka Welness Thermal

Park Šírava v hodnote 16 eur + sampus + pohar

2. miesto : poukážka Welness Thermal Park Šírava v hodnote 16 eur + poukážka Bike Sport Humenné 20 eur + pohár

3. miesto : poukážka Welness Thermal Park Šírava v hodnote 16 eur + poukážka Bike Sport Humenné 15 eur + pohár

TOMBOLA !!!

KAZDY KLASIFIK.PRETEKAR JE ZARADENY DO TOMBOLY :

PREDLZENY VIKENDOVY POBYT SO VSTUPOM DO WELNESS PRE 2 OSOBY A 2 NOCI V HOTELI *** AVALANCHE VO V.TATRACH V OBCI ŠTOLA v cene 156 eur . TOMBOLA SA SAMOSTATNE KUPIT NEDA, ZREBUJE SA IBA ZO STARTOVYCH CISEL PRETEKAROV.

 

Komentáre (0)


Pridajte Váš komentár ?


(ostáva

=

© Copyright Obecný úrad č. 434, 094 15 Zámutov. IČO: 00332968, DIČ: 2020631943
Code & Design by Roman Košč - ITPROOF